Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Rok szkolny 2023/24 przeszedł do historii.

21 czerwca uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Poprzedziła ją msza święta, która tradycyjnie od wielu lat, sprawowana jest w intencji zmarłych nauczycieli, uczniów i pracowników ZSM.

 

Ostatni dzień nauki to okazja do podsumowania tego, co działo się w szkole przez dłuuuugie 10 m-cy oraz przedstawienia  i nagrodzenia wyróżniających się uczniów:

  • za wyniki nauce: Alex Gogolewski, Szymon Kocańda, Emil Gaida, Weronika Drzazga, Krystian Ostrowski, Anna Jakubowska, Martyna Kupczak, Magdalena Szeluga, Michał Fila
  • za reprezentowanie szkoły w rozgrywkach sportowych: Oliwia Debert, Kamil Doncbach, Kuba Stefanek, Filip Rogaliński. Kajetan Burnecki, Maciej Falak, Wojciech Wiszniewski.
  • za działalność w wolontariacie: Hanna Borgulat, Magdalena Brzakała, Amelia Ciesielska, Wiktoria Dąbrowska, Wiktoria Maguder, Weronika Orłowska, Roksana Pluta, Magdalena Szeluga, Alina Sznajder, Natalia Kotulska, Aurelia Marczak.

 

Nagrodzonym pogratulował p. Janusz Iwaniak – dyrektor szkoły oraz reprezentująca Starostwo Powiatowe w Namysłowie – p. Anna Pacyniak.

 

Druga część uroczystości to pożegnanie uczniów kończących 3 – letnią naukę w branżowej szkole I stopnia. 67 absolwentów z klas 3 AW, 3 G i 3 H po raz ostatni spotkało się ze swoimi wychowawcami i nauczycielami.

 

„I to już jest koniec. Nie ma już nic. Jesteście wolni, możecie iść” – tymi słowami piosenki zespołu Elektryczne Gitary pożegnaliśmy rok szkolny 2023/24 pamiętając, że spotykamy się 2 września na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2024/25! J

 

Udanych i bezpiecznych wakacji!!!