Ostatni tydzień praktyk zawodowych w Walencji

Uczniowie klas 4TL, 4TE, 4TZ i 4TM spędzają ostatni tydzień praktyk zawodowych
w Walencji w ramach programu Erasmus+ 😊

To wyjątkowy czas zdobywania nowych doświadczeń zawodowych, poznawania hiszpańskiej kultury, języka oraz codziennego życia mieszkańców. W wolnych chwilach młodzież odkrywa uroki słonecznej Walencji – miasta pełnego historii, kultury i niezwykłej atmosfery ☀️🌴

W ramach programu kulturowego uczniowie odwiedzili również L’Oceanogràfic – największe oceanarium w Europie 🐬🐠
Ogromne wrażenie zrobił podwodny tunel z rekinami i płaszczkami, pokaz delfinów oraz strefa arktyczna, gdzie można było zobaczyć m.in. pingwiny, lwy morskie i bieługi. Była to nie tylko świetna atrakcja, ale także cenna lekcja przyrody i ekologii 🌍💙

Takie wyjazdy pokazują, jak ważne są międzynarodowe projekty w rozwoju młodych ludzi – zarówno zawodowym, jak i osobistym ✈️📚

#ErasmusPlus #Walencja #PraktykiZawodowe #Hiszpania #Mobilność #Edukacja #Oceanografic #Valencia #Doświadczenie #Rozwój

oplus_262176
oplus_262176