🕊️ Pokój Wyciszeń – już gotowy!

Z radością informujemy, że zakończyliśmy remont Pokoju Wyciszeń w naszej szkole! 🎉

 

Powstała przestrzeń, w której każdy uczeń może:

🌿 odpocząć i się wyciszyć,

💬 porozmawiać i znaleźć wsparcie,

🧘‍♀️ zadbać o swój dobrostan.

 

Pokój będzie dostępny dla uczniów zgodnie z ustalonymi zasadami. Zachęcamy do korzystania z tej bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni.

 

🙏 Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Barbary Grodeckiej za hojność i wsparcie w zasponsorowaniu remontu. Dzięki Pani zaangażowaniu możliwe było stworzenie tego wyjątkowego miejsca.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację projektu! 💛

Szczególnie chłopakom z 4 TM za przeprowadzenie remontu: Kacper Panek, Patryk Defort, Mateusz Ostolski, Krystian Migacz i Maciej Maryniak.

Koordynator programu Peer Support Katarzyna Popczyk