Z radością informujemy, że zakończyliśmy remont Pokoju Wyciszeń w naszej szkole! 🎉
Powstała przestrzeń, w której każdy uczeń może:
🌿 odpocząć i się wyciszyć,
💬 porozmawiać i znaleźć wsparcie,
🧘♀️ zadbać o swój dobrostan.
Pokój będzie dostępny dla uczniów zgodnie z ustalonymi zasadami. Zachęcamy do korzystania z tej bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni.
🙏 Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Barbary Grodeckiej za hojność i wsparcie w zasponsorowaniu remontu. Dzięki Pani zaangażowaniu możliwe było stworzenie tego wyjątkowego miejsca.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w realizację projektu! 💛
Szczególnie chłopakom z 4 TM za przeprowadzenie remontu: Kacper Panek, Patryk Defort, Mateusz Ostolski, Krystian Migacz i Maciej Maryniak.
Koordynator programu Peer Support Katarzyna Popczyk
