logozsm1

 

Zapraszamy do Zespołu Szkół Mechanicznych w Namysłowie     ***    Nowe kierunki kształcenia: technik handlowiec - NOWOŚĆ!!!, technik elektronik, technik ekonomista, technik mechanik, technik logistyk, mechanik pojazdów samochodowych, monter elektronik, sprzedawca, inne zawody   ***

 

prez2

ZAPROJEKTUJ LOGO DLA STOWARZYSZENIA

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Mechanicznych w Namysłowie „Nasz Mechanik” ogłasza konkurs dla uczniów naszej szkoły na wykonanie projektu logo Stowarzyszenia.

 Projekt logo powinien zawierać nazwę „Stowarzyszenie Nasz Mechanik”, a swoją kolorystyką nawiązywać do charakteru naszej szkoły.

Swoje prace można składać za pomocą poczty elektronicznej (nasz.mechanik@wp.pl) bądź też przynieść na nośniku danych do sekretariatu szkoły. Dopuszczamy również dostarczenie wersji papierowej projektu.

Dla autora najlepszego logo przewidzieliśmy drobny upominek.

Termin składania prac – 30 kwietnia 2015 r.

uks

leonardo

logo-duze1a