logozsm1

prez2

Fundusze europejskie dla szkół zawodowych są na wyciągnięcie ręki – wystarczy sięgnąć. Zespół Szkół Mechanicznych jest tego najlepszym przykładem. Dobiega końca realizacja projektu w ramach POKL „Lepsza Szkoła Zawodowa – Lepszym Jutrem III”.

To już kolejny projekt, dzięki któremu uczniowie Mechanika mogli zdobyć nowe kwalifikacje i poszerzyć swoja wiedzę i umiejętności zawodowe. Projektodawcą był Powiat Namysłowski, który dzięki przeznaczeniu środków finansowych na tzw. „wkład własny” do projektu i zaangażowaniu pracowników Wydziału Promocji i Rozwoju: p. Anny Wołoszczuk i p. Wioletty Sochy - Kompały, pozyskał środki na realizację działań związanych z organizacją kursów dla uczniów, modernizacją pracowni dydaktycznych, zakupem pomocy szkolnych. W ZSM wydatkowano ponad 300 tyś. zł, a środki zostały przeznaczone na:

Czytaj więcej...

logo lszz

Lepsza Szkoła Zawodowa - Lepszym Jutrem II to program realizowany przez Starostwo Powiatowe w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem ogólnym projektu jest wzmocnienie atrakcyjności Zespołu Szkół Mechanicznych oraz podniesienie jakości szkolenia zawodowego, które ma służyć uczniom w przyszłym zatrudnieniu.

Czytaj więcej...

uks

leonardo

logo-duze1a