logozsm1

prez2


logistykaW roku 2008 Wyższa Szkoła Logistyczna w Poznaniu zainicjowała organizację nowej ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z zakresu szeroko rozumianej logistyki. Była to odpowiedź na dynamiczny rozwój tej dyscypliny wiedzy. W zakresie tematycznym olimpiady znalazły się między innymi zagadnienia z logistyki handlu i dystrybucji, z logistyki przedsiębiorstw przemysłowych, z zagadnień eurologistyki, z zarządzania jakością oraz organizacji transportu i zaopatrzenia.

Czytaj więcej...

20 października 2004 w Sali Herbowej Urzędu Wojewódzkiego w Opolu odbyła się uroczystość Regionalnego Święta Edukacji organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Konkurs Papieski organizowany jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrych Mediów, Siostry Niepokalanki z Szymanowa oraz Radio Niepokalanów.

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo - Menadżerskich organizowany przez Fundacja Liceów Handlowo-Kupieckich i Klub Szkół Handlowych z siedzibą w Bydgoszczy. Turniej ma zasięg ogólnokrajowy i jest przeprowadzany w trzech etapach: eliminacje szkolne, zawody okręgowe i zawody centralne.

Czytaj więcej...

W 2004 roku młodzież "Mechanika" po raz pierwszy startowała w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Euklides" organizowanym przez Fundację Liceów Handlowo-Kupieckich i już od samego początku dała się poznać jak z najlepszej strony. W konkursie biorą udział uczniowie średnich szkół zawodowych z całej Polski oraz z Litwy. Staje się on powoli konkursem międzynarodowym.

Czytaj więcej...

Nasza szkoła bierze udział w zmaganiach młodych ekonomistów od roku 1987 tzn. od pierwszej edycji. Wielu naszych kolegów rozsławiło "Mechanik" w środowisku lokalnym, województwie i kraju. Sukcesy naszych kolegów nie kończyły się na szczeblu okręgowym, dziewięciokrotnie zostawali oni finalistami szczebla centralnego, a pięciokrotnie laureatami tej olimpiady.

Czytaj więcej...

uks

leonardo

logo-duze1a