logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

Kadra kierownicza

dyrektor-b-medyk1

 

Dyrektor ZSM

mgr Bartosz Medyk

dyrektor@mechanik-namyslow.pl 

 

 

w-jastrowicz1

 

Wicedyrektor ds kształcenia ogólnego
i wychowania

mgr Wiesława Jastrowicz

wjastrowicz@mechanik-namyslow.pl 

 

 

e-wnuk1

 

Wicedyrektor ds kształcenia zawodowego

mgr Elżbieta Wnuk

ewnuk@mechanik-namyslow.pl 

 

   

Bialetlo

 

Kierownik administracyjno-gospodarczy

mgr Michał Wilczak

administracja@mechanik-namyslow.pl 

  

 

  

Sekretariat szkoły

s-kita

 

Starszy referent administracyjny

mgr Sylwia Kita

sekretariat@mechanik-namyslow.pl 

Godziny pracy: 8.00 - 16.00

Sekretariat uczniowski

ilona-zacharska

 

Starszy referent administracyjny

mgr Ilona Zacharska

sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

Godziny pracy: 8.00 - 16.00

 

Księgowość

aleksandra-switlik2

 
 
Główna księgowa

mgr Aleksandra Świtlik

 

  

 

stanislawa-ciesielska1

 
 
Specjalista do spraw naliczeń i płac

Stanisława Ciesielska

 

 

 

Godziny pracy: 7:30 - 15.30

Pedagog szkolny

e-grzeszczuk

 

Pedagog

mgr Edyta Grzeszczuk  

edyta775@op.pl 

 

 

Kadra Pedagogiczna

W naszych murach pracuje wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która zawsze służy pomocą wszystkim uczniom naszej szkoły. Z radością przekazują nam swoją wiedzę i umiejętności które posiadają.

Nauczyciele języka polskiego:
Wiesława Jastrowicz
Anna-Konysz Kwaśnicka
Ewelina Syrowiczka
Katarzyna Popczyk

Nauczyciele języka niemieckiego:
Agnieszka Kawecka- Dziura
Dariusz Rybak
Sylwia Salamon-Soja

Nauczyciele języka angielskiego:
Urszula Musialik
Magdalena Staszczyszyn
Agnieszka Sobków
Alicja Kolbuch-Hawryszko

Nauczyciele matematyki:
Jolanta Bednarek
Wioleta Letka
Alina Kępińska
Krzysztof Lejczak

Nauczyciele historii i WOS:
Krzysztof Jarosz
Dariusz Karbowiak

Nauczyciel geografii:
Krystyna Grześniak

Nauczyciel biologii:
Hanna Szymczyk

Nauczyciele chemii:
Hanna Szymczyk
Edyta Skiba

Nauczyciele religii:
Jadwiga Jedynak
Tomasz Kowalski

Nauczyciel fizyki:
Jolanta Bednarek

Nauczyciel wdż:
Hanna Szymczyk
Karolina Zabłocka

Nauczyciele informatyki:
Jolanta Bednarek
Mieczysław Idzi
Alina Kępińska

Nauczyciele przedmiotów logistycznych:
Krzysztof Makarowski
Roman Słomiński

Nauczyciele przedmiotów ekonomicznych:
Beata Gaweł
Renata Koziarska
Wioleta Letka
Elżbieta Wnuk

Nauczyciele przedmiotów zawodowych:
Krzysztof Dąbrowny
Karol Hołub
Stanisław Janczura
Tomasz Nowakowski
Marek Roemer
Zdzisław Trzciński
Bogdan Kowalczyk
Łukasz Lasoń

Nauczyciele wychowania fizycznego:
Wiesław Idzi
Krzysztof Jabłoński
Grzegorz Mikuśkiewicz
Waldemar Półrolniczak
Małgorzata Szołdra

uks

leonardo

logo-duze1a