logozsm1

uks

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

Dnia 2 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Kędzierzynie Koźlu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa województwa w Lekkiej Atletyce. Nasi uczniowie godnie reprezentowali naszą szkołę zdobywając wiele medali.

Wśród dziewcząt z naszej szkoły największy sukces odniosła Marta Domalewska zdobywając dwa medale: srebrny w skoku w dal oraz brązowy w trójskoku.

Kolejną zawodniczką, która wywalczyła srebrny medal była Marika Lewkowicz w biegu na 1500 metrów.
Wśród chłopców największym sukcesem był złoty medal Wojciecha Krymskiego
w pchnięciu kulą oraz srebrny medal Patryka Sokołowskiego w biegu na 800 metrów.

Ponadto nasza szkoła zajęła wysokie trzecie miejsce w punktacji medalowej wśród wszystkich szkół województwa opolskiego ustępując tylko VI LO Opole i II LO Kędzierzyn -Koźle.

Na wielki sukces naszej szkoły pracowali wszyscy zawodnicy oraz zawodniczki naszej szkoły godnie ją reprezentując. Oto wyniki i pozycje zawodników ZSM w Namysłowie:

Dziewczęta:
II m - Lewkowicz Marika – bieg na 1500 m- 5:35:34
II m – Domalewska Marta – skok w dal – 4,62 m
V m – Sławenta Kornela – skok wzwyż – 135 cm
III m - Domalewska Marta- trójskok – 9,13 m
VI m – Kołodziejczyk Natalia – pchnięcie kulą – 10,19 m
X m  - Bąkowska Manuela - pchnięcie kulą-8,53 m
VII m – Hendrysiak Angelika – rzut oszczepem- 23,26 m
V m – sztafeta 4x100- Sławenta Kornela, 59,13
                                 Domalewska Marta,
                                 Bąkowska Manuela,
                                 Borgulat Magdalena

Chłopcy:
VI m – Solecki Grzegorz – 100 m – 11,94
X m – Gancarek Wojciech – 100 m – 12,20
V m – Gorzeja Michał – 110 m ppł- 16,58
II m - Sokołowski Patryk – 800 m- 2:13:06
VIII m – Gorzeja Michał – skok wzwyż – 165 cm
VIII m – Sieczka Mateusz-trójskok- 10,62 m
I m – Krymski Wojciech – pchnięcie kulą – 17,44 m
VI m – Sobolewski Mateusz – pchnięcie kulą - 14,08 m
V m – Krymski Wojciech – rzut dyskiem- 35,64 m
VI m – Rachel Patryk – rzut dyskiem – 33,84 m

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

uks

leonardo

logo-duze1a