logozsm1

uks

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

 Dnia 18.02.2016 na hali sportowej przy ulicy Oławskiej w Brzegu odbył się Turniej półfinałowy halowej piłki nożnej (półfinał wojewódzki).

 

Do rozgrywek przystąpiły 4 drużyny :

- I Liceum Ogólnokształcące w Opolu
- Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku
- I Liceum Ogólnokształcące w Brzegu
- Zespół Szkół Mechanicznych w Namysłowie

Rozegrano w sumie 6 meczy w systemie każdy z każdym.
Pierwszy mecz rozegraliśmy z gospodarzami turnieju, i niestety ulegliśmy im 3:1, bramkę dla naszej drużyny zdobył Kordian Kosut. Następny mecz z I Liceum Ogólnokształcącym w Opolu był bardzo zacięty, zakończył się wynikiem 1:1, a bramkę dla naszego zespołu zdobył Grzegorz Solecki. Ostatni mecz, którego stawką było 3 miejsce w turnieju rozegraliśmy z Zespołem Szkół Rolniczych z Prudnika, pokonując ich 3:1, bramki dla naszej drużyny strzelali Grzegorz Solecki, Paweł Pukas, oraz Adrian Kaczmarek.

Warto wspomnieć, że ostatni z wymienionych zawodników jest bramkarzem i bramkę zdobył po świetnej akcji naszej drużyny.

Zwycięzcami turnieju okazali się gospodarze z Brzegu, za nimi uplasował się zespół z Opola, następnie nasza drużyna, a na 4 miejscu zawody zakończyli uczniowie z Prudnika.

Warto dodać, że na turniej do Brzegu zakwalifikowaliśmy się po wygraniu turnieju powiatowego, gdzie pokonaliśmy Liceum Ogólnokształcące 4:0 i zremisowaliśmy z Zespołem Szkół Rolniczych 2:2.

W obydwóch imprezach nasz skład prezentował się następująco: Adrian Kaczmarek, Marcin Kaczmarek, Kordian Kosut, Łukasz Król, Sylwester Kudła, Dominik Ostrysz, Bartosz Pilarz, Paweł Pukas, Grzegorz Solecki, oraz Kordian Ziębiński. Funkcję trenera pełnił pan Bogdan Kowalczyk.

 

uks

leonardo

logo-duze1a