sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

Półfinał Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym w Grze Indywidualnej i w Grze Deblowej Chłopców i DziewczątGRUPA A
Namysłów, Olesno, Kluczbork

04.03.2016 o godzinie 10:00 w Hali Sportowej "KOTWICA" w Praszce rozegrany został półfinał województwa opolskiego w tenisie stołowym indywidualny i debel kategorii dziewcząt i chłopców.
W rozgrywkach indywidualnych brali udział finaliści szkół ponadgimnazjalnych powiatów namysłowskiego, oleskiego i kluczborskiego oraz po dwa deble z wymienionych powiatów.

W sumie w imprezie brało udział 18 zawodniczek i 18 zawodników oraz 12 debli. Turniej rozegrany został systemem pucharowym do dwóch przegranych meczy, zgodnie z przepisami PZTS.

Sześć pierwszych miejsc z rozgrywek indywidualnych i dwa deble kwalifikowały się do finału wojewódzkiego.