sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

W dniu 21 maja br. w Głogówku odbyły się wojewódzkie zawody sportowo-obronne pod nazwą „Sprawni jak żołnierze – 2019”. Nasi uczniowie, pod opieką Krzysztofa Jabłońskiego, wzorem lat ubiegłych zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Drużyna dziewcząt, w składzie: Aleksandra Szymczykowska, Roksana Brudkiewicz, Ilona Giza, uplasowała się na 2. miejscu. Gratulacje należą się również męskiej reprezentacji, która zajęła 4. miejsce w zawodach. Na ten wynik zapracowali: Igor Kozłowski, Adrian Durlej oraz Jakub Szymczykowski.

Głównym celem zawodów była rywalizacja w zakresie umiejętności sportowo–obronnych oraz podnoszenie sprawności fizycznej. Zawodnicy wykazali się swoimi umiejętnościami w pięciu kategoriach: strzelanie, test sprawnościowy, rzut granatem, bieg na orientację, podtrzymywanie życia – pierwsza pomoc przedmedyczna.

Wysiłek młodzieży został nagrodzony pucharem oraz medalami, które przysporzą splendoru szkole. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów uczniom i ich opiekunowi.