logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

Tradycyjnie 14 października, w rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, obchodzimy święto pracowników oświaty. W tym roku tak się zdarzyło, że dzień ten wypadł w niedzielę a więc szkoły zorganizowały swoje święto w piątek 12 października.

O godzinie 900 w Starostwie odbyła się powiatowa uroczystość, w trakcie której Starosta Julian Kruszyński wręczał nagrody. Z grona nauczycieli naszej szkoły nagrody Starosty otrzymali: dyrektor ZSM - Henryk Tomiczek, wicedyrektor - Elżbieta Wnuk i nauczyciel wychowania fizycznego - Waldemar Półrolniczak.

dzien edukacji06

Pod koniec zajęć dydaktycznych, tego dnia, w auli szkolnej spotkali się pracownicy szkoły i uczniowie. Zgodnie z przyjętym ceremoniałem szkolnym uroczystość rozpoczął akt ślubowania klas pierwszych. Ogłoszone zostały także wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia. 

Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego została Patrycja Weisman z klasy III TL a Rzecznikiem Praw Ucznia pan Dariusz Karbowiak

belfer-roku2012Rozstrzygnięty został także plebiscyt na "Belfra Roku". Ten zaszczytny tytuł, bo przyznawany przez uczniów, przypadł w tym roku nauczycielowi historii panu Dariuszowi Karbowiakowi

W drugiej części spotkania Dyrektor ZSM wyróżnił nauczycieli i pracowników szkoły nagrodami Dyrektora ZSM. Święto to zakończył pokaz ceremonii strzelania z łuku japońskiego.

Wszystkim nagrodzonym i wróżnionym w tym dniu
serdecznie gratulujemy.

GALERIA

uks

leonardo

logo-duze1a