logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

28 listopada 2012 roku w Zespole Szkół Rolniczych w Namysłowie odbył się 6 Powiatowy Konkurs Recytatorski. Jego uczestnicy prezentowali tym razem poezję Agnieszki Osieckiej. Do recytatorskich zmagań przystąpiło ponad 40 uczniów ze szkół powiatu namysłowskiego, kluczborskiego i oleśnickiego.

Rywalizacja została przeprowadzona w dwóch kategoriach: „gimnazja”, „szkoły ponadgimnazjalne”. Uczestnicy konkursu zaprezentowali wysoki kunszt recytatorski, co utrudniło pracę komisji konkursowej. Jednak po dość długiej i ożywionej dyskusji jury pod przewodnictwem Pani Iwony Baldy, doradcy metodycznego języka polskiego z PODN-u w Kluczborku, wyłoniło zwycięzców.

W kategorii „szkoły ponadgimnazjalne” konkurs wygrał (1. miejsce) Filip Rogucki z LO w Kluczborku („Dawne zbawne”). Na 2. miejscu ex aequo uplasowały się: nasza uczennica Justyna Ślazyk z klasy 2 TL („Zielony walc”), przygotowywana do konkursu przez Panie: Hannę Szymczyk i Violettę Korytko, oraz Daria Załęcka z LO w Kluczborku („Umarł Polak”). 3. miejsce natomiast przypadło ex aequo Marcie Skubis i Justynie Migdał z I LO w Namysłowie. Uczniowie ci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy pamiątkowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Namysłowie oraz Radę Rodziców ZSR, pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe.

uks

leonardo

logo-duze1a