logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

W ramach realizowanego w szkole projektu „Lepsza Szkoła Zawodowa – Lepszym Jutrem III”, 8 stycznia uczniowie kl. 1 TE, 1 E/W i 2E/W wzięli udział w wycieczce prozawodowej do Centrum Handlowego Auchan Bielany Wrocławskie.

 logo-lepsza-szkola

Po Centrum oprowadzał nas p. Sebastian Sokoła – szef działu kadr. Opowiedział o historii i bieżącej działalności firmy, zasadach doboru asortymentu, polityce kadrowej oraz zdradził kilka ciekawostek dotyczących funkcjonowaniu Centrum. Zasady, którymi kieruje się firma w bieżącej działalności to:

  • różnorodność asortymentu,
  • wysoka jakość towarów i fachowa obsługa klienta.

Centrum zatrudnia ponad 400 osób różnych profesji, posiada własną cukiernię i piekarnię, na miejscu produkuje też niektóre wędliny. Auchan Bielany Wrocławskie zostało otwarte 26 listopada 2003 roku. Powierzchnia sprzedaży wynosi ponad 14000m2, do dyspozycji klientów jest 3400 miejsc parkingowych. Czy wiecie, że „auchan” oznacza „wysokie pola”, a nazwa firmy pochodzi od miejsca lokalizacji pierwszego sklepu we Francji.

Po spotkaniu w Auchon uczniowie zapoznali się ze sposobem ekspozycji towarów w centrum IKEA, które oferuje kompleksowe wyposażenie mieszkań.

GALERIA

logo programy 

uks

leonardo

logo-duze1a