logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

Przez cztery dni (w dniach 13 - 16.09.2010) Poznań był międzynarodową areną prezentacji światowych trendów we wzornictwie i technologiach branży opakowaniowej i logistycznej.

Na terenie Targów Poznańskich odbył się Międzynarodowy Salon Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK. To największe targi branży opakowaniowej i logistycznej w Europie Środkowo - Wschodniej.

W tym wyjątkowym wydarzeniu mieli okazję uczestniczyć także uczniowie kl. I i II technikum logistycznego dzięki realizowanemu w szkole projektowi "Szkoła zawodowa droga do ciekawej przyszłości". Wyjazd był całkowicie bezpłatny dla uczniów ponieważ wszystkie działania: przejazd do i z Poznania, posiłek w Mc Donaldzie i bilety wstępu na Targi zostały sfinansowane ze środków projektu.

taropack 6

Podczas 27 edycji targów ponad 600 firm z 30 krajów świata (m.in. z Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii) zaprezentowało w Poznaniu ofertę obejmującą surowce i półprodukty do produkcji opakowań, gotowe opakowania, a także maszyny do ich produkcji oraz maszyny i urządzenia pakujące wraz z częściami zamiennymi, urządzenia transportu wewnętrznego, urządzenia związane z gospodarką magazynową oraz nowoczesne rozwiązania informatyczno-logistyczne. Obecne były także firmy oferujące usługi magazynowe, transportowe i spedycyjne, a także usługi poligraficzne.

GALERIA

 

uks

leonardo

logo-duze1a