logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

28 kwietnia 2011 roku odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów naszej szkoły. Kolejna grupa maturzystów opuściła progi szkoły a w ich kalendarzu spadła już ostatnia kartka z napisem do matury zostało .... dni.

Do udziału w tej uroczystości przygotowywali się przez 4 lata. Teraz, po tym "wkuwaniu", doczekali się tej swojej najważniejszej w Mechaniku uroczystości. Dzisiaj są w szkole po raz ostatni w roli uczniów, dzisiaj otrzymują status absolwenta Zespołu Szkół Mechanicznych w Namysłowie.

 pozegnanie15

Spotkanie rozpoczęła część oficjalna, na której wręczono nagrody i wyróżnienia a po niej część artystyczna w wykonaniu uczniów klas trzecich TL.
Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły Henryk Tomiczek zwracając się w ciepłych słowach do absolwentów – "Skończył się pewien etap Waszej drogi i stajecie przed wyborem co dalej….”

Pan Andrzej Gocławski - Sekretarz Starostwa Namzsowskiego, w swoim imieniu jak i pana Starosty, przekazał życzenia zdania matury i dobrego wyboru dalszej drogi życiowej. Słowa pożegnania do absolwentów skierował także - przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kryzsytof Drobina a w imieniu absolwentów grono pedagogiczne, koleżanki i kolegów pożegnała Angelika Kuliszawska.

GALERIA

uks

leonardo

logo-duze1a