logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

16 listopada na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl rusza baza z informacjami o rodzinach w potrzebie. Przez trzy tygodnie każdy będzie mógł wybrać jedną z nich i specjalnie dla jej członków przygotować wyjątkową paczkę.

 banner kampania SG SZP

„Nie ma Polski biednej i bogatej. Jest jedna Polska” – to hasło tegorocznej kampanii SZLACHETNEJ PACZKI. Łączymy biednych i bogatych, gdyby nie Paczka nigdy by się nie spotkali, nie wiedzieliby o swoich istnieniach. Jednoczymy Polaków, którzy chcą mądrze pomagać, bez względu na podziały i różnice. Chcemy inspirować ludzi do walki z biedą i trudnościami oraz dawać im impuls do zmian. Zależy nam na Polsce, w której ludzie wstają z kolan i chcą wygrywać swoje życie.

- Marzę o Polsce, w której SZLACHETNA PACZKA nie jest już potrzebna, o Polsce, w której kiedy ktoś spotyka człowieka w potrzebie - mówi: Chodź, ja mogę Ci pomóc – podkreśla ksiądz Jacek Stryczek.

A zatem, jeśli chcesz pomóc:

  1. Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl - tutaj od 16 listopada 2013r od godziny 11:00. będzie otwarta „Baza Rodzin”.
  2. Wybierz Rodzinę z terenu Powiatu Namysłowskiego, dla której zorganizujesz pomoc.
  3. Zjednocz siły - zachęć do wspólnego pomagania przyjaciół, sąsiadów lub współpracowników i razem przygotujcie „paczkę”.
  4. Dostarcz „paczkę” do Magazynu SZLACHETNEJ PACZKI w Budynku Warsztatów Szkolnych przy Zespole Szkół Mechanicznych w Namysłowie przy ulicy Pułaskiego 10 w dniach 7-8 grudnia 2013r. 
  5. Twoja pomoc za pośrednictwem Wolontariuszy trafi do tych, którzy naprawdę jej potrzebują.

uks

leonardo

logo-duze1a