logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

ZAWODY KLAS PIERWSZYCH O MISTRZOSTWO
ZESPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH W NAMYSŁOWIE

Dnia 17 września 2014 roku wszyscy uczniowie klas pierwszych z Zespołu Szkół Mechanicznych w Namysłowie wzięli udział w zawodach sportowych organizowanych przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego.
Uczniowie zmagali się w przeróżnych dyscyplinach lekkoatletycznych, pobijając swoje rekordy życiowe i godnie reprezentując swoje klasy.


Wśród uczniów wyłoniliśmy zwycięzców danych dyscyplin którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Oto zwycięscy danych dyscyplin:


100 metrów

Chłopcy:

1 miejsce- Michał Szymczykowski 1 TM
2 miejsce- Patryk Sokołowski- 1 TM
3 miejsce- Błażej Przyślak – 1 TL

Dziewczęta:
1 miejsce- Kornela Sławęta -1 TH
2 miejsce- Aleksandra Hurman- 1 TL
3 miejsce- Aleksandra Rajch – 1 TL

400 metrów

Chłopcy:
1 miejsce- Patryk Sokołowski- 1 TM
2 miejsce- Kacper Golonka- 1 THZ
3 miejsce- Damian Laskowski – 1 TM

Dziewczęta:
1 miejsce- Magda Borgulat -1 TH
2 miejsce- Jolanta Ucka - 1 TE
3 miejsce- Patrycja Niedziela – 1 G

800 metrów

Chłopcy:
1 miejsce- Patryk Sokołowski- 1 TM
2 miejsce- Damian Laskowski -1 TM
3 miejsce- Mateusz Nawrot– 1 TM

Dziewczęta:
1 miejsce- Marika Lewkowicz-1 TL
2 miejsce- Pisula Paulina - 1 TL
3 miejsce- Małgorzata Rakoczy – 1 G

Skok w dal

Chłopcy:
1 miejsce- Przemek Grześkowicz - 1 A
2 miejsce- Błażej Przyślak -1 TL
3 miejsce- Kornel Kubica – 1 G

Dziewczęta:
1 miejsce- Magda Borgulat-1 TH
2 miejsce- Kornela Sławęta - 1 TH
3 miejsce- Agata Przezak – 1 TE

Skok wzwyż

Chłopcy:
1 miejsce- Michał Gorzeja - 1 TM
2 miejsce- Krystian Dobrzański -1 TH
3 miejsce- Adrian Bodziony– 1 G

Dziewczęta:
1 miejsce- Paulina Gumiela-1 TE
2 miejsce- Maja Baran- 1 TE
3 miejsce- Kornela Sławęta – 1 TH

Pchnięcie kulą

Chłopcy:
1 miejsce- Karol Kubica - 1 G
2 miejsce- Patryk Rachel -1 TL
3 miejsce- Michał Farion– 1 TH

Dziewczęta:
1 miejsce- Natalia Kołodziejczyk -1 TE
2 miejsce- Patrycja Gubernat- 1 TL
3 miejsce- Paulina Gumiela – 1 TE

 

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW SPORTOWYCH

uks

leonardo

logo-duze1a