Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Elektroenergetycznej

14 maja  2026 roku w Branżowym Centrum Umiejętności w Dziedzinie Energetyki w Kluczborku odbył się Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Elektroenergetycznej.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3 Technikum Elektronicznego: Adrian Szrom, Szymon Migdał i Dawid  Zgodziński.

Po rywalizacji na najwyższym poziomie reprezentanci Zespołu Szkół Mechanicznych
w Namysłowie uplasowali się na IX miejscu. Dla uczniów Mechanika była to możliwość rywalizacji z uczniami ze szkół z różnych miast Polski, ale również okazja do ciekawych spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń.
Dziękujemy organizatorom konkursu z ZS Nr2 CKU w Kluczborku.

Nad przygotowaniem uczniów do zmagań konkursowych czuwał nauczyciel przedmiotów elektronicznych – Mieczysław Idzi. 

Jesteśmy dumni z osiągnieć naszych uczniów i życzymy dalszych sukcesów!