14 maja 2026 roku w Branżowym Centrum Umiejętności w Dziedzinie Energetyki w Kluczborku odbył się Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Elektroenergetycznej.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3 Technikum Elektronicznego: Adrian Szrom, Szymon Migdał i Dawid Zgodziński.
Po rywalizacji na najwyższym poziomie reprezentanci Zespołu Szkół Mechanicznych
w Namysłowie uplasowali się na IX miejscu. Dla uczniów Mechanika była to możliwość rywalizacji z uczniami ze szkół z różnych miast Polski, ale również okazja do ciekawych spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń.
Dziękujemy organizatorom konkursu z ZS Nr2 CKU w Kluczborku.
Nad przygotowaniem uczniów do zmagań konkursowych czuwał nauczyciel przedmiotów elektronicznych – Mieczysław Idzi.
Jesteśmy dumni z osiągnieć naszych uczniów i życzymy dalszych sukcesów!
