logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

Niezmiernie miło nam zakomunikować, że w tegorocznej olimpiadzie udział wzięło 6844 uczniów z 268 szkół z czego do drugiego etapu zakwalifikowało się 534 uczniów ze 132 szkół zdobywając co najmniej 34 pkt. Wszystkim uczestnikom olimpiady serdecznie gratulujemy zmierzenia się z I etapem olimpiady.

Wszystkich niezakwalifikowanych do drugiego etapu uczestników zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji olimpiady a czwartoklasistom, życzymy powodzenia na egzaminie zawodowym i obiecujemy trzymać za nich kciuki. Korzystając z okazji pragniemy podziękować Dyrekcji oraz Członkom Komitetu Szkolnego za zaangażowanie oraz rzetelne i sprawne przeprowadzenie zawodów I stopnia. Dziękujemy również nauczycielom, którzy pomogli uczniom przygotować się do zawodów. Mamy nadzieję, że również w kolejnych edycjach Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej nie zabraknie uczniów z Państwa szkoły.

Z naszej Szkoły mamy dwóch uczniów, którzy zakwalifikowały się do II etapu (wojewódzkiego) są to:

  • Mateusz Konarski z kl. 4TE/L
  • Justyna Ślazyk z kl.3TL.

Drugi etap odbył się w ZS Nr3 w Dzierżoniowie w dniu wczorajszym (tj. 5XII 2013r.). Czekamy na wyniki i życzymy powodzenia – przejścia do III (centralnego) etapu - w Poznaniu.

 

uks

leonardo

logo-duze1a