logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

Obraz 051Stało się już tradycją, że w naszej szkole odbywa się Wojewódzki Konkurs Wiedzy Konsumenckiej. Tegoroczna II edycja odbyła się 18.03.2014 r. Patronat nad  konkursem, podobnie jak w latach ubiegłych, objął Bank Spółdzielczy w Namysłowie oraz Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta. W zawodach udział wzięło 16 uczniów z 5 szkół ponadgimnazjalnych województwa opolskiego:
I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie, Technikum nr 1 im. Józefa Lompy w Oleśnie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu, Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu, Zespół Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939r. w Namysłowie. 

Po rozwiązaniu testu  najlepszymi okazali się następujący uczniowie:
I miejsce exequo  Monika Czapla – ZSP Dobrodzień i Mieszała Karolina – ZSM Namysłów
II miejsce exequo Skiba Agata / I LO Dobrodzień/ i Konefał Paulina /ZSM Namysłów
III miejsce – Ciunek Aleksandra – I LO  Namysłów
Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez BS w Namysłowie, uczestniczące szkoły - statuetki a wszyscy uczestnicy  dyplomy, gadżety – ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Namysłowie. Także tradycyjnie wszyscy uczestnicy zastali poczęstowani bigosem i mufinkami przygotowanymi przez uczniów naszej szkoły.

Obraz 051 Obraz 053
 Obraz 057  Obraz 058
 Obraz 065  Obraz 079
 Obraz 092  Obraz 093

uks

leonardo

logo-duze1a