logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

moto show

Nie mogło Nas tam zabraknąć !!
Jesteśmy wszędzie !!

            Targi Motoryzacyjne MOTO SHOW w Poznaniu
Motoryzacyjne cuda i dziwy w Poznaniu. 55 premierowych modeli aut, zabytkowe pojazdy z Muzeum Motoryzacji i nowa odsłonę kultowej Warszawy - to wszystko mogli zobaczyć nasi uczniowie na targach Motor Show w Poznaniu. Swoją ofertę zaprezentowało 200 wystawców. Na targach po raz pierwszy zaprezentowały się marki Maserati, Bentley, Lamborghini oraz Infiniti. Ponadto, zobaczyć  można było  stoiska m.in. Audi, BMW, Volkswagena, Toyoty, Seata oraz Citroena. Wśród nowości znalazły się m.in. Alfa Romeo 4C, Mercedes klasy S coupe, Rolls Royce wraith, Maserati ghibli, Infiniti Q50 oraz Mercedes G63 AMG 6x6. Premiery swoich samochodów zapowiedziały marki Hyundai, Audi oraz Peugeot.

 Jedną z najciekawszych atrakcji był przyjazd do Poznania prototypu nowej Warszawy. To model w skali 1:1 wykonany ze styropianu. Premiera samochodu zapowiadana jest na koniec roku. Innych wyjątkowych aut nie zabrakło na Motor Show. Były te najszybsze jak Lamborghini czy Maserati, ale też luksusowe jak Rolls-Royce. Ciekawostek też było sporo  np. najbardziej oszczędny mały Volkswagen.
Targom towarzyszyła również wystawa samochodów przygotowana przez Automobilklub Wielkopolski oraz zlot miłośników caravaningu, który podczas targów organizowany jest po raz trzeci. Na Motor Show można było też obejrzeć potężne, sześciokołowe samochody terenowe, lub też campery, które wewnątrz wyglądają lepiej niż niejedna kawalerka. Wśród nich jest Voyager Y pojazd w całości składany w Polsce.
Auto dopasowywane jest do preferencji właściciela, który może zdecydować o kolorze tapicerki czy o oklejeniu. Równocześnie z targami Motor Show w Poznaniu odbyły się Targi Techniki Motoryzacyjnej, na których wystawcy prezentowali  m.in. narzędzia i urządzenia wykorzystywane w warsztatach samochodowych, części i podzespoły, a także chemię motoryzacyjną i akcesoria samochodowe. Wśród tych ostatnich znajdowały się stylizowane na drewno i prawdopodobnie najdroższe felgi świata wysadzane kryształami od Swarovskiego.

DSCF2962 DSCF2964 DSCF2969
 DSCF2971  DSCF2984  DSCF2985
 DSCF3019  DSCF3027  DSCF3045

uks

leonardo

logo-duze1a