logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

 

„OBLICZA MIŁOŚCI” - RÓŻNE SĄ IMIONA MIŁOŚCI

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!!!

 

       05.06.  w auli naszej szkoły odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Ku wartościom” . W tej edycji  poświęcone było wartości, jaką jest miłość w życiu każdego z nas.

      Różne są imiona miłości, znamy miłość braterską, rodzicielską, nieszczęśliwą, małżeńską oraz  wiele innych form. W tym dniu  przyświecało nam motto : „Obdarzanie miłością trwać będzie zawsze”.  Tak często w dzisiejszym świecie  brakuje  prawdziwych uczuć. Coraz rzadziej tak po prostu rozmawiamy ze sobą, pochłania nas świat wirtualny i inne zajęcia.

    W części artystycznej miłość do drugiego człowieka interpretowali uczniowie Gimnazjum nr 2 w Namysłowie, miłość do Boga uczniowie Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza, a miłość do ojczyzny w montażu słowno-muzycznym przedstawili uczniowie naszej szkoły. Młodzież recytowała wiersze, przedstawiała scenki , prezentowane były piosenki i montaże multimedialne.

     Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursu „Oblicza miłości”. Uczniowie wykonali prace  w kategoriach rysunek, fotografia, wiersz, opowiadanie. Konkurs ten propagowany był w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu namysłowskiego. Prace były dowolną interpretacją tematu przewodniego spotkania: miłość do Boga, do ojczyzny, do drugiego człowieka. Na konkurs wpłynęły prace uczniów z :

-Zespołu Placówek Oświatowych w Smogorzowie,

-Publicznego Gimnazjum w Wilkowie,

-Zespołu Gimnazjalno-Szkolnego w Domaszowicach,

-Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Namysłowie,

  oraz uczniów naszej szkoły.

IMG 0229

WYNIKI KONKURSU:

Kategoria rysunek, fotografia :

I miejsce zdobyła Agata Demka ZSM

II miejsce ex aequo Jakub Środoń PG Wilków

                               Katarzyna Zielonka ZSM

III miejsce Karolina Humeniuk G nr 2  Namysłów

 

Wyróżnienia otrzymali:

Jakub Spór ZPO Smogorzów, Krystian Rudziński ZSM, Wioletta Rogalska ZPO Smogorzów, Natalia Mozgowiec PG Wilków, Paweł Leszczyk ZS im. A. Mickiewicza Namysłów.

 

         Kategoria wiersz,  opowiadanie:

I miejsce Katarzyna Czuczwara ZGS  Domaszowice

II miejsce Natalia Środoń G nr 2  Namysłów

II miejsce Dominik Wypart PG Wilków

 

Wyróżnienia otrzymali:

Klaudia Bieńkowska  PG Wilków, Krzysztof Kwiecień PG Wilków, Katarzyna Tomala PG Wilków.

      Za udział w konkursie oraz zaangażowanie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom. Dziękujemy Starostwu Powiatowemu za ufundowanie nagród dla zwycięzców konkursu literacko-plastycznego.

        Miło nam , że w tym dniu, w murach naszej szkoły, gościliśmy młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  powiatu namysłowskiego.

 W imieniu wszystkich organizatorów Dariusz Rybak, Violetta Korytko, Ewelina Syrowiczka

 

GALERIA

 

uks

leonardo

logo-duze1a