logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

12 grudnia 2014r.odbył się w naszej szkole IV Powiatowy Konkurs Językowy(w zakresie języka angielskiego i niemieckiego), zorganizowany przez nauczycieli języków obcych ZSM.

W konkursie wzięły udział 3-osobowe drużyny z klas trzecich gimnazjum oraz klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum w Świerczowie, Gimnazjum w Pokoju, Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Rolniczych oraz Zespołu Szkół Mechanicznych.

Każda z drużyn musiała wykazać się wiedzą na temat zabytków, sławnych osób oraz utworów muzycznych z Niemiec i Wielkiej Brytanii, rozwiązać test leksykalno -gramatyczny a następnie odpowiedzieć na pytania dotyczące niemieckich i angielskich tradycji bożonarodzeniowych.

Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie z Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie. Drugie miejsce przypadło uczniom z Gimnazjum nr 1. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego uplasowali się na pozycji trzeciej a tuż za nimi nasza drużyna z ZSM.

Gratulujemy zwycięzcom, pozostałym drużynom dziękujemy za udział w konkursie i dobrą zabawę.

Patronat nad naszych konkursem objęło Centrum Języków Obcych EURO w Namysłowie.

Dziękujemy sponsorom za atrakcyjne nagrody: CJO Euro, Bankowi Zachodniemu oraz Starostwu Powiatowemu w Namysłowie.

                                                                                              Magdalena Staszczyszyn i Sylwia Salamon Soja

uks

leonardo

logo-duze1a