logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

22.05.2015 r. o godzinie 11:00 w gmachu Senatu RP w Warszawie przy ulicy Wiejskiej 6, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie „Szkoła Marzeń”.

                 W tym ogólnopolskim konkursie wzięła udział i została nagrodzona, uczennica naszej szkoły – Marta Ziętal z klasy 1TH/Z o profilu handlowo-elektronicznym.
19.05.2015 r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Namysłowie pojawiła się przedstawicielka Biura Senatorskiego prof. Ryszarda Knosali z listem gratulacyjnym oraz zaproszeniem do Warszawy dla Marty wraz z opiekunem.

                Galę rozpoczęło krótkie wystąpienie dyplomatów obcych państw prezentujących ciekawostki dotyczące ich szkolnictwa. Po wręczeniu nagród wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni przez Marszałka Senatu na uroczysty obiad w stołówce senackiej. Po obiedzie miało miejsce zwiedzanie parlamentu, w tym m. in. Sali Plenarnej Senatu połączone z symulacją obrad.

                Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Marcie Ziętal, która znalazła się wśród 40 nagrodzonych osób w kraju. Dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszego namysłowskiego „Mechanika” oraz życzymy dalszych sukcesów.

Alicja Kolbuch - Hawryszko

uks

leonardo

logo-duze1a