logozsm1

Kontakt

 Zespół Szkół Mechanicznych
im. Żołnierzy Września 1939 Roku

46-100 Namysłów

ul. Pułaskiego 10

tel. 0-77-41-01-627
tel. 0-77-41-01-683

e-mail:
sekretariat@mechanik-namyslow.pl

e-mail:
sekretariat_uczniowski@mechanik-namyslow.pl

prez2

Boże Narodzenie za nami, nawet jesteśmy już w Nowym Roku,  zatem -jak każe tradycja-powspominajmy ten niedawno miniony 2016. A może tylko jego końcówkę, czyli grudniowe podsumowanie programu „Aktywni na plus” oraz świąteczne jasełka.
Program „Aktywni na plus” promuje kreatywność, pomysłowość, otwartość na drugiego człowieka, empatię i odwagę w podejmowaniu działań. Takimi cechami wykazało się prawie stu uczniów naszej szkoły, którzy za swoją pracę zakończoną licznymi sukcesami na szczeblu szkolnym, powiatowym, wojewódzkim i centralnym z rąk dyrektora Bartosza Medyka odebrali pamiątkowe dyplomy. A warto wspomnieć, że mamy laureatów  olimpiad przedmiotowych,  zawodów sportowych, a także liczną grupę wolontariuszy działających na rzecz społeczności lokalnej. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.
Podsumowanie programu „Aktywni na plus” połączone było z przygotowanymi przez szkolnego reżysera prof. Ewelinę Syrowiczkę jasełkami, w tym roku z udziałem nie tylko uczniów, ale również debiutujących na teatralnej scenie nauczycieli. Dowcipny tekst, świetna gra aktorska  (na szczególne brawa zasługuje rewelacyjne „diabelskie trio”), dopracowane w szczegółach kostiumy, scenografia oraz znakomita reżyseria sprawiły, że tegoroczne jasełka na pewno przejdą do historii i stanowić będą niedościgły wzorzec dla zespołów przygotowujących je w kolejnych latach. Pełni cudnych wrażeń i podziwu dla profesjonalizmu grupy teatralnej, serdecznie gratulujemy pomysłu oraz perfekcyjnej jego realizacji.